IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Zdolności

Go down 
AutorWiadomość
Admin Sayn
Admin
Admin Sayn

Join date : 28/09/2012

PisanieTemat: Zdolności    Pią Wrz 28, 2012 7:24 pm

Zdolności


zdolności można mieć 3. Czyli wybieramy jedną na poziomie genina, drugą od s. jounina i 3 od Sannina.Zdolności od Genina:

Ukrywanie Się

Poziom 1
Ranga: Genin
Jesteśmy w stanie wypatrzeć dobrą kryjówkę po jednym rozejrzeniu się po terenie. O ile nie będziemy się ruszać jedynie Tropiciele mogą nas wykryć, oraz oczywiście techniki oczne.

Poziom 2
Ranga: Chuunin
Nasze umiejętności Ukrywania się są na wysokim poziomie. Może poruszać się między kryjówkami jednak mimo wszystko niesie to za sobą ryzyko wykrycia. Jedyną osobą która może z nami walczyć bez obaw jest Tropiciel oczywiście o ile ma swoją umiejętność tropienia na tym samym poziomie co my umiejętność Ukrywania się. Jesteśmy w stanie maskować swoje wszelkie ślady.

Poziom 3
Ranga: Jounin
Umiemy się ukryć praktycznie wszędzie. Jesteśmy do niewykrycia nawet przez bardzo doświadczonego ninja. Jedynym wyzwaniem dla nas są Tropiciele. Jesteśmy w stanie zatrzeć ślady całej grupy liczącej max. 7osób. Jesteśmy w stanie w 100% ukryć naszą obecność, a nawet chakre przez co umiejętność Wykrywania chakry staje się bezużyteczna.

Ukrywanie Emocji

Poziom 1
Ranga: Genin
Jesteśmy w stanie utrzymać na twarzy w każdej sytuacji tak zwany Poker Face. Dodatkowo jesteśmy w stanie zachować spokój podczas kłamania przez co wykrywacz kłamst nie zda się na nic podczas przesłuchań.

Poziom 2
Ranga: Chuunin
Nawet gdy przeciwnik przebije nasze ramie mieczem nawet nie piśniemy oraz nawet się nie skrzywimy. Nie mylić tego z jakąś większą wytrzymałością ponieważ mimo naszej kamiennej twarzy rana boli nas jak cholera...

Poziom 3
Ranga: Jounin
Dla osoby drugiej jesteśmy jedną, wielką emocjonalną zagadką. Niektórzy mogą uważać, że nawet ich nie mamy. Czasami osoby o takich zdolnościach naprawdę zapominają o uczuciach.

Odbijanie Pocisków

Poziom 1
Ranga: Genin
Jesteśmy w stanie odbić jedynie duże bronie takie jak Demoniczny Shuriken. Oczywiście nie odbijemy go byle shurikenem. Do tego potrzebna nam jest równie duża broń.

Poziom 2
Ranga: Chuunin
Odbijemy takie bronie jak kunai czy też shurikeny. Jesteśmy w stanie również odbić bomby i skierować ich tor lotu na przeciwnika jednak to jest bardzo trudne i wymaga bardzo dużej wprawy.

Poziom 3
Ranga: Jounin
Możemy odbić nawet takie małe bronie jak senbon. Oczywiście oddzielną sprawą jest ich zauważenie dlatego też ta umiejętność stanowi dobre połączenie z Sharinganem.

Wyczuwanie Chakry

Poziom 1
Ranga: Genin
Nasza umiejętność wykrywania chakry jest marna. Jesteśmy w stanie wykryć czyjąś chakre na terenie 100m od nas samych. Nie potrafimy jednak dokładnie określić jaki jest poziom chakry przeciwnika.

Poziom 2
Ranga: Chuunin
Chakre wykrywamy już na 500m. Jesteśmy w stanie określić chakre w 4poziomach. Mało, czyli zazwyczaj osoby posługujące się tylko i wyłącznie Taijutsu, Przeciętnie czyli nic nadzwyczajnego, Dużo chakry czyli już doświadczony shinobi o wysokiej randze oraz Gigantyczna ilość. Jest to określenie osób korzystających w tej chwili z chakry bijuu (gdy ten jest nie aktywny nie wiemy o tym, że mamy do czynienia z Jinchuuriki). Takie pokłady chakry mogą również posiadać osoby o specjalnych zdolnościach lub broniach takich jak Samehada.

Poziom 3
Ranga: Jounin
Chakre wykrywamy na kilometr od nas. Jesteśmy w stanie precyzyjnie określić ile ktoś ma chakry. Możemy również wykryć "ukrytą" chakre czyli nieaktywnego Bijuu lub Przeklętą Pieczęć. Dodatkowo możemy określić naturę chakry przeciwnika oraz czy jest w stanie używać mieszanych natur czy też nie.

Tropienie

Poziom 1
Ranga: Genin
Jest to umiejętność przeciwna do Ukrywania się. Pozwala ona na odnajdywaniu przeciwnika po zapachu, śladach na ziemi czy też przy pomocy słuchu. Nasze umiejętności w tym kierunku nie są jakieś wysokie przez co raczej każdy z rangą wyższą niż Chuunin schowa się przed nami bez problemu.

Poziom 2
Ranga: Chuunin
Nasze umiejętności są jeszcze lepsze. Potrafimy dokładnie określić kto gdzie był i mniej więcej określić czas jak dawno. Może nam się zdążyć nawet odkryć ślady które zostały zakryte. Jest to niezmiernie trudne i wymaga poświęcenia dużej ilości czasu.

Poziom 3
Ranga: Jounin
Nikt się przed nami nie ukryje. Nawet Sanini będą mieli z tym problemy. Jedyną osobą która może być wyzwaniem dla naszych umiejętności jest shinobi posiadający zdolność Ukrywanie się na 3poziomie.


Zdolności od S.Jounina:

Szybkie Wykonywanie Pieczęci

Poziom 1
Ranga: S.Jounin
Szybkość naszych pieczęci jest bardzo szybka. Przeciętny shinobi nie jest w stanie ich zauważyć ewentualnie co trzecią jeśli uważnie się przyjrzy. Mimo wszystko Sharingan na poziomie trzech łez ma problem zarejestrować i skopiować technikę.

Poziom 2
Ranga: Sannin
Szybkość wykonywania pieczęci jest niewyobrażalna. Robimy je praktycznie w sekundę. Dodatkowo nasze techniki wymagające pieczęci stają się niemożliwe do skopiowania przez Sharingana.


Perswazja

Poziom 1
Ranga: S.Jounin
Jesteśmy urodzonymi przywódcami. Dowodzenie grupą kilkunastu osobową to dla nas chleb powszedni. Przekonanie ich do naszej racji nie stanowi jakiegokolwiek problemu.

Poziom 2
Ranga: Sannin
Na tej randze jesteśmy w stanie dowodzić całej armii liczącej kilka set wojowników. Jesteśmy w stanie zmobilizować do działania nawet cały garnizon nierobów.

Fotograficzna Pamięć

Poziom 1
Ranga: S.Jounin
Mamy wręcz aparat w oku. Jesteśmy w stanie zapamiętać wszystko co przeczytaliśmy w jakimś zwoju, zapamiętanie twarzy to jak walka z geninem... nic trudnego.

Poziom 2
Ranga: Sannin
Nasza pamięć jest niezwykle pojemna. Jesteśmy w stanie zapamiętać kilkaset twarzy, obrazków itp. Dodatkowo jesteśmy w stanie w pewnym sensie skopiować technikę. Zapamiętujemy pieczęci wykonane przez przeciwnika i później w ustronnym miejscu powtarzamy je dodając do tego chakre. Zajmuje to zazwyczaj bardzo dużo czasu przez co mało osób to używa...

Podzielność Uwagi

Poziom 1
Ranga: S.Jounin
Co tu dużo pisać... walka z shinobi i jednoczesne rozmawianie z kolegą siedzącym obok to dla nas nie problem. Jesteśmy w stanie robić dwie rzeczy na raz bez większych trudności, oczywiście w ramach zdrowego rozsądku.

Poziom 2
Ranga: Sannin
Jesteśmy w stanie robić jednocześnie kilka rzeczy. Możemy obliczać skomplikowane zadania matematyczne, walczyć z przeciwnikiem oraz szukać jakiejś dobrej kryjówki jednocześnie bez większych trudności. Walka z wieloma przeciwnikami na raz to dla nas bułka z masłem.

Znakomita Celność

Poziom 1
Ranga: S.Jounin
Na tym poziomie nasza celność jest wręcz perfekcyjna. Prawie zawsze trafiamy w to miejsce w które chcemy o ile oczywiście nie stoi nic na przeszkodzie.

Poziom 2
Ranga: Sannin
Jesteśmy w stanie trafić do celu nawet z bardzo dalekiej odległości. Dodatkowo mamy minimalny wpływ na tor lotu broni dzięki pomocy naszej chakry.


Zdolności na Sannina:

Pieczęcie jedną ręką

Ranga: Sannin
Jest to zdolność którą bardzo niewielu opanowało. Pozwala ona na wykonywanie pieczęci jedną ręką. Możemy w tym samym czasie bronić się przed nadciągającym atakiem oraz wykonywać pieczęci do techniki. Nie możliwe jest jednak wykonanie dwóch technik jednocześnie. Dodatkowo ta umiejętność nie współgra z Szybkim Wykonywaniem Pieczęci czyli gdy wykonujemy pieczęci jedną ręką robimy to w "normalnym" jak dla nas tempie.

Wytrzymałość Psychiczna

Ranga: Sannin
Jesteśmy nie do złamania i praktycznie żadne Genjutsu nas nie zagnie. Choćby nie wiem jakie techniki do tortur stosowali my nie powiemy żadnej informacji jaka będzie im potrzebna. Dodatkowo po opanowaniu tej umiejętności stajemy się całkowicie odporni na Genjutsu do rangi B.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Zdolności
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ZANIM ZAŁOŻYSZ KP, PRZECZYTAJ! :: Informacje dla Gracza-
Skocz do: