Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Poradnik do Gry

Go down 
AutorWiadomość
Administrator
Admin
Administrator


Join date : 28/09/2012

Poradnik do Gry Empty
PisanieTemat: Poradnik do Gry   Poradnik do Gry Icon_minitimeSob Wrz 29, 2012 7:58 pm

1. Zarejestruj się, podając w nicku pełne imię i nazwisko.
2. Można wybrać klan, bądź umiejętność. Oczywiście kto chce, nie musi wybierać nic.
Wszystkie klany i umiejętności opisane są [You must be registered and logged in to see this link.].
3. Po dokonanej decyzji, napisz Kartę Postaci i czekaj na akceptację.
4. Następnie załóż domek i zapisz się do Akademii.
5. Po zdaniu Akademii, uformowane zostaną drużyny 3-osobowe.
6. Misje w drużynach będą wydawane co jakiś czas;
7. W międzyczasie każdy gracz zakłada temat w Treningach i tam uczy się technik.
UWAGA! Każda technika ma określony czas nauki. Po nauczeniu się jej, gracz obowiązkowo musi napisać przynajmniej 1 post fabularnie i odczekać minimum 12 h od nauczenia techniki.
8. Przebieg walki polega na opisywaniu działania swojej postaci. Opisujemy jaki wykonujemy ruch, technikę oraz przemyślenia i ewentualnie plan B, gdyby tamten się nie powiódł.
Najpierw pisze gracz następnie MG i wygląda to tak:
-Gracz 1
-MG
-Gracz 1
-MG
Jeśli w danej walce uczestniczy więcej niż jedna osoba, to oczywiście najpierw piszą wszyscy gracze, dopiero potem MG:
-Gracz 1
-Gracz 2
-Gracz 3
-MG
Nie akceptujemy postów typu: "wróg podbiegł do mnie, a ja go kopnąłem i zabiłem".
Powrót do góry Go down
https://myshinobinindo.forumpolish.com
 
Poradnik do Gry
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: NA POCZĄTEK :: FAQ-
Skocz do: